Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
IC16716 gelijkstroom 5V 9mm het Adresseerbare Geleide Lichte Koord van 0.1W
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
24V Dream 10mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 uur |
|---|---|
| Kracht: | 10 W/m |
| LED-grootte: | 48PCS |
Lange levensduur 24V Dream 10mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 |
|---|---|
| Kracht: | 12 W/M |
| LED-grootte: | 48PCS |
24V 17mm Adreserbare RGB Pixel Strip Flexible LED Light App Control Led Light Strip
| Volts: | 24V |
|---|---|
| LED-grootte: | 48PCS |
| Kracht: | 12W |
IP67 waterdichte voedingsbronnen 12v 24v of Led Driver LED licht
| Ingangsspanning: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 400W |
| Uitgangsstroom: | 16.6/33.3a |
LEIDEN van mirakelbean waterproof Licht Punt RGB IP67 DC5V SMD5050
| Productnaam: | (RGB) xh-G2001P05 - J1e |
|---|---|
| Grootte: | 20*12mm |
| Het werk Voltage: | DC5V |
De LEIDENE van de mirakelboon Lichte Module maakt 75*20MM IP65 0.6W SMD2835 DC12V RGB Flits waterdicht
| Model: | 7520-2835-0.72W |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.76W |
| IP Rang: | IP65 |
IP65 LEIDENE Verlichtingsmodule Waterdichte 1.5W 65*11MM de Enige Kleur van SMD2835 DC12V
| Model: | 6011-2835-1.5W |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 1.5W |
| IP Rang: | IP65 |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 1W DC12V RGB Voor buitenverlichting
| Naam van het product: | XH-D45S12 |
|---|---|
| Grootte: | 45*H23mm |
| Lampvermogen: | 1W |
Amusement Programmable Carnival LED Light 45mm 2W DC12V RGB Voor buitenverlichting
| Naam van het product: | XH-D50S12 |
|---|---|
| Grootte: | 50*H23mm |
| Lampvermogen: | 2w |

