Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Openlucht LEIDENE van het Decoratie2w Smd3535 DMX512 DC24V 50mm Punt Lichte IP67 RGBW
| Productnaam: | H5010P24V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Voltage: | DC24V |
Openluchtip67 0.3W RGB het Punt LEIDENE van DMX512 Smd5050 DC12V 20mm Lichte Mirakelboon
| Productnaam: | G2001P126.1 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.3W |
Smd5050 DC12V 30mm het Punt LEIDENE van DMX512 RGBW Lichte Waterdichte IP67 0.75W
| Productnaam: | Z3003P12V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 30*11.7mm |
| Voltage: | DC12V |
Het Punt LEIDENE van mirakelbean waterproof IP67 Lichte 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 30*17.7mm |
24V flexibele intelligente monochrome RGB LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Protection Grade: | IP65 |
| Lamp Body Material: | Copper |
Fabrieksprijs 24V flexibele intelligente RGB-monokrome LED-lichtstrook voor binnen- en buitenhuisdecoratie
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
LEIDEN van gelijkstroom 12V 5 SMD 5050 Puntlicht voor LEIDENE Uithangbord/Kanaalbrieven
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
0.48W super Heldere Vierkante LEIDENE Tekenmodules voor LEIDENE Randverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
RGB mirakelboon IP65 maakt 65*16MM LEIDENE Verlichtingsmodule 0.72W SMD2835 DC12V waterdicht
| Model: | 6516-5050-RGB |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.75W |
| IP rang: | IP65 |
Enige de Kleuren LEIDEN van 0.6W DC12V Licht Punt Waterdichte IP67 30mm
| Productnaam: | XH-G3006M12-K1d |
|---|---|
| Macht: | 0.6W |
| Het werkvolt: | DC12V |

