Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
XH6897 IC 12mm leidde Modulekoord 0.3 W voor Ce van de Signaalverlichting/RoHS
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Voorverlichting 9mm DC5V LEIDENE Pixel Lichte Enige Kleur IP65 voor LEIDENE Kanaalbrief
| Materiaal: | Pvc voor buitenshell |
|---|---|
| LED-Type: | 5mm Staw Hoed |
| Bescherming: | waterdichte IP67 |
Van de LEIDENE het Pixel Lichte LEIDENE Kanaalbrief DC5V leiden Videovertoning Openlucht
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming Clas: | IP67 |
20mm 30mm Openlucht Waterdichte LEIDEN Punt Lichte Openlucht0.3w 22lm
| spanning: | 12V |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Maat: | 20 mm |
1.5W DC24V 50mm de Volledige Strook van het Kleuren Rgb Geleide Pixel met het Bekijken 120 Hoek
| Ingangsspanning: | DC124V |
|---|---|
| macht: | 1.5W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Installatie van de staaldraad 45mm Licht RGB IC SM16716 Waterdichte IP67
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Van de grote Decoratieve de goed Vervaardigde LEIDENE van Oppervlaktelit Lichten Punt Lichte Openlucht Geleide Brief
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
40mm 50mm DC24V Waterdichte Rgb LEIDEN Pixellicht voor de Bouw van Verlichting
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | 40 mm |
| IP-tarief: | IP67 |
Grote LEIDENE Kanaalbrief 20mm Pixel Lichte SMD 5050 IP67 voor Openlucht
| Het werk Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Tariefmacht: | 0.3W |
| Bescherming: | IP67 |
45mm 6CS 5050 RGB Winkelcomplex LEIDENE Decoratieve Lichten met 3 Jaar Garantie
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |

