Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
1.8W Dia 30mm RGB Volledige Kleuren LEIDENE Decoratieve Koordlichten voor Huisce ROHS
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Openlucht LEIDENE van gelijkstroom 12V Decoratieve Lichten met 30000hrs-Levensduur, LEIDEN Puntlicht
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
LEIDENE Decoratieve Koordlichten
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Het pixeldc24v het Waterdichte RGB LEIDENE van de matrijsvertoning punt Lichte openlucht Geleide Scherm
| Toepassing: | buiten scherm |
|---|---|
| merk: | Mirakelboon |
| Controle: | DMX512 |
DMX512 digitale IP67 Waterdichte LEIDENE Decoratieve Lichten voor , Pretpark
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 100.000 stuks per maand |
Van RGB LEIDENE van SMD5050 IP67 LEIDENE Pixelkerstmis Strook Lichte 0.9Watt DC15V
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Outdoor waterdichte IP65 LED-lichtmodule 0,72 W Power SMD2835-chip
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| IP Rang: | IP65 |
| Productnaam: | MZ7015M12 |
De Waterdichte IP67 van het Openluchted het Punt Lichte LEIDENE van LDMX Lichten Tekenpixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Schelp: | Bayer van Duitsland |
1800-6500k punt het LEIDENE Lichte Mirakelboon van IP67 0.6W Smd3535 DC12V 30mm
| Productnaam: | K3003M12V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Macht: | 0,6 W |
Het Punt LEIDENE van mirakelbean outdoor waterproof IP67 Lichte 1W Smd3535 DC12V RGBW 30mm
| Productnaam: | K3003P12V2.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Grootte: | 30*17.7mm |

