Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
30mm 0.75w maken Ip67 Geleide Pixellamp 5050 Brightek-Spaanderce Rohs waterdicht
| lichtintensiteit: | 18000mcd |
|---|---|
| Het werk macht: | 0.75W |
| chip: | Epistar |
IP68 waterdicht LED-licht voor vermaak In- en buitenversiering RGB-kleur
| Kleur: | rgb |
|---|---|
| Controlemodus: | Afstandsbediening, Schakelaarcontrole |
| IP-klasse: | 68 |
Smd2825*3 kiest de Geleide Lichte Module Openlucht Waterdichte Ip65 12v 1w Kleur uit
| Productnaam: | Xh-MZ7003M12 |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/J/W |
| Lampmacht: | 1w |
Mirakel Bean Outdoor Led Light Module Waterdichte Ip65 12v 1w
| Lampmacht: | 1W |
|---|---|
| Macht: | 12v |
| Verpakking Details: | Vier kleine dozen in een grote doos |
Multifunctionele verlichtingsproducten 15m per set LED-strip met FPC flexibele PCB-bord en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Type: | LED -striplicht |
Hoogwaardige producten 2m per set LED-strip met flexibele FPC-printplaat en Epistar5050-chip
| Stroom: | 1,2 W, 0,72 W, 15W, 12W ± 10%, 0,9 W/module |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB, 6000-6500K, 2700-7000K, 3000 ~ 8000K, 3000K/4000K/6000K |
| Kleur uitzenden: | Natuurlijk wit, koel wit, driekleurige (roodblaas-groen), blauw, puur wit |
IP67 Waterdicht 5V 12V Vierkante12mm Licht RGB String Kerst LED Licht RGB LED Pixel
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Materiaal van de lampkarosserie: | PC |
20mm 12v LED-monochroom waterdicht pixelpunt lichtbron billboard woord pixel licht
| Matrial: | PC Shell+Glue |
|---|---|
| Led: | Smd 5050 Led |
| Installation: | Surface Mounted |
IP67 Waterproof 5V 12V Square12mm Light RGB String Outdoor Decoration LED Light RGB LED Pixel
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Sollicitatie: | Advertentie |
| Materiaal lampbehuizing: | PC |
UVbescherming 6pcs SMD 2835 Groen Geleid Pixellicht voor Randverlichting
| Het werk Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Power: | 0.5W |
| Bescherming: | IP67 |

