Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
IP67 12mm RGB Volledige Kleur van 5V leidde Modules Openlucht Reclameverlichting voor Tekens
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Waterdichte het Punt LEIDENE van de mirakelboon IP67 Lichte RGB 0.3W DMX512 Smd5050 DC5V 20mm
| Productnaam: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGBW |
0.75W 6898 RGB het Punt LEIDENE van Smd3535 DC5V 30mm Lichte Waterdichte IP67
| Productnaam: | G3003S12 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Kleur: | RGB |
IP67 0.6W LEIDENE van het de Kleurenpunt van Smd2835 DMX512 DC12V 30mm Enige Lichte Openlucht
| Productnaam: | G3006M12V2.3 |
|---|---|
| Grootte: | 30*11.21mm |
| Kleur: | 1800-6500k |
DMX512 Rgb Punt LEIDEN Licht Mirakel Bean Waterproof IP67 5W Smd3535 DC24V 100mm
| Productnaam: | G10021P24V3.0 |
|---|---|
| Macht: | 5w |
| Voltage: | DC24V |
Outdoor decoratie 24V Dream 10mm Adreserbaar RGB Pixel Strip Flexibel LED-licht App Control Led Light Strip
| Leven: | 30000 |
|---|---|
| Kracht: | 12 W/M |
| LED-grootte: | 48PCS |
Aluminiummateriaal Waterdicht IP67 Volle kleur Hoge helderheid Pixel Led Mesh Display voor groot binnenglas LED-scherm
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
|---|---|
| Gewicht van de kast: | 8 kg |
| Grootte van de kast: | 1000mm x 1000mm |
Hoog Helderheidsvierkant met Lense-LEIDEN Puntlicht voor LEIDENE Achterverlichting
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Het Teken Lichte 1.4W Geleide Punt van DMX512 Epistar RGB Geleide Lichte het Bekijken Hoek 120
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Gele LEIDENE van IP67 1chip SMD 5050 Punt Lichte 20mm LEIDENE Backlight voor Vermaak
| Waterdicht: | IP67 |
|---|---|
| LED Chip: | SMD 5050 |
| model: | G2001MY12 |

