Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Geleid Pixel 9mm de waterdichte witte enige kleur van 5V IP67 in uithangbord
| Het werk Voltage: | DC5V |
|---|---|
| Bescherming: | IP67 |
| kleur: | witte |
LEIDEN van mirakelbean high strength pc Pixel Licht F5 Water die Anti UV5v EPISTAR Chip Material ondoordringbaar maken
| Materiaal: | Pc+glue |
|---|---|
| Kleur: | R/G/B/Y/W |
| Garantie: | 2 jaar |
SMD3535 punt Lichtbron 1,5 Hoek van de Wattsdmx512 RGB gelijkstroom 24v Hoge Helderheid 160°
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
De hoge Duurzame Gloeilampen SMD3535 0.3w DMX512 RGB gelijkstroom 5V van de Helderheids Binnenvlek
| Optioneel accessoire: | Doorzichtig masker, mesh masker, zonnescherm |
|---|---|
| Kracht: | 0.3W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
2W rond Geleide Modulesmd3535 RGBW DMX512 24V Hoge Helderheid 3 Jaar Garantie
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Macht: | 2w |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
De cruisesdecoratie 0.1w 12mm leidde de Lichten van het Pixelkoord
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC05V |
| Kleur: | Wit |
SMD3535 LED Pixel Point Light Aluminium Profiel Track Lighting 40mm Eenkleurig DC24V IP67 IP67
| Productnaam: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Zienhoek: | 120° |
12mm DC5V RGB Volledige Kleuren LEIDEN Pixellicht Openlucht met DMX512-Controle
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB-volledige kleur |
12mm DC5V RGB Volledige Kleuren LEIDEN Pixellicht voor openluchttekenverlichting
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB-volledige kleur |

