Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Vierkant 12mm Pixel LED Adreserbaar 0.3W DC12V 160 Grade LED Pixel Module Licht
| Productmodel: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-2000K |
| vermogen: | 0.3W |
Vierkant 12mm RGB Pixel LED Adreserbaar 0.3W DC12V 160 Graden LED Pixel Licht
| Productmodel: | XH-MD1201 |
|---|---|
| Kleur: | RGB of RGBW |
| vermogen: | 0.3W |
VoorbeeldbestellingenVierkante 12mm Pixel LED Adreserbaar 0.3W DC12V 160 Grade LED Pixel Module Light
| Productmodel: | XH-MD1201MGY12 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-2000K |
| Kracht: | 0.3W |
Led Pixel Point Lights Aanpasbare Meerdere Kleuren Vakantieverlichting 30mm Waterdicht Adreserbaar RGB Aluminium Profiel Licht
| Productnaam: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Vermogen: | 1W |
| kijkhoek: | 120° |
12mm waterdicht rgb volledig kleur geleid pixel lichte DC5V met IC voor HOOFDcontrolemechanisme het Slimme Kleur Veranderen
| Verpakking Details: | karton |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Witte 30mm LEIDEN Overgegaan Pixel Licht DC24V IP67 Ce 30000H-Levensduur
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Van de transparante Masker LEIDENE Levensduur SMD3535 Punt de Lichte Enige Kleur 0.6w 12v 30000H
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 0.6W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Van het Differentiële LEIDENE van ab Tijd Punt de Lichte DMX512 1w IP67 RGBW 12v 30000hrs Leven
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Het LEIDENE van de mirakelboon Punt Lichte SMD3535 1.2w kiest de Goedkeuring van Kleurengelijkstroom 24v Ce ROHS uit
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.2W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
RGBW-Lijm Materiële 1-1.5w van PC Shell van het Kleuren snakt de DC12v Geleide Punt Lichte Levensduur
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1-1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |

