Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2159 producten.
Digitale RGB LEIDEN Pixellicht
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
30mm Digitale RGB LEIDEN Pixel
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Helderheids RGB LEIDEN Pixel DC12V 30mm Volledige Kleur Digitaal voor decoratie
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
RGB LEIDEN van winkelcomplexdecorarion Pixel 38mm IP67 6pcs 5050 SMD
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
12mm RGB LEIDEN Pixellicht Waterdicht voor het Licht van Openluchttekenbrieven
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
12V IP67 0.75w SMD3535 leidde Bar Geleid Gordijn Licht 3D Dmx Geleid Pixel
| Macht: | 0.75W |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | De structuur van het kristalgebied |
RGB DMX-Pixel LEIDENE Band Openlucht Waterdicht voor de Bouw van de Decoratie van Verlichtingskerstmis
| Controle: | DMX512 |
|---|---|
| Lichtbron: | 3in1 SMD3535*3 |
| Macht: | 1.5W per licht |
Van het LEIDENE van DC12V 0.6W Lichte Waterdichte IP67 SMD2835 30mm 6500K PC Pixelpunt Anti - UV
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 30mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
Volledig Waterdichte LEIDEN Pixelpunt Lichte IP67 DC24V 100mm RGB het Mirakelboon van SMD3535
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 100mm |
| Materiaal: | PC unti-Uv |
DC12V 12mm leidde Lichte 0.3W IP67 DMX512 RGB 5050 Openlucht Waterdicht van het Pixelpunt
| Het werk Voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Macht: | 0.3W |
| IPgrade: | IP67 |

