Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2159 producten.
Feestverlichting RGBW LED Pixel Puntlicht Muziek Sync Buiten Kerstverlichting met Track
| Optionele accessoires: | Transparant masker, mesh-masker |
|---|---|
| Stroom: | 1,5 W |
| omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
30mmLED Pixel Point Light RGBW DMX512 Programmeerbaar IP67 Waterdicht 12V LED Dot Light voor gebouw gevel landschapsdecoratie
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| IP-classificatie: | IP67 |
| LED-type: | SMD3535 |
De waterdichte LEIDENE Programmeerbare Vertonings30mm Bouw/Bardecoratie
| Materiaal: | Duitse Bayer-PC |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP68 |
| Het werk Voltage: | DC12V |
Aangepast 1 Spaander 5050 0.25w-LEIDENE Punt Lichte Witte Enige Kleur 20mm Pixelleiden
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
9mm Waterdichte 0.1W LEIDEN Pixellicht, Enig Kleur Geleid het Koordlicht van gelijkstroom 5V
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Power: | 0.12W |
leidde de Openluchtverlichting 0.8w 1800-6500K SMD3535 van 12V IP67 het licht van de Pixelpunt met waterdicht
| Facultatieve Toebehoren: | Diep mistmasker |
|---|---|
| Macht: | 0.8W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
12v geleide Punt Lichte DMX512 0.75W RGB Kleur Waterdicht voor het Grote Pixelscherm
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker, zonnescherm |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Het enige Kleur Geleide van de de Matrijskogel van Puntlichten 1.2W Adresseerbare Pixel SMD3535 24V
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.2W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
LEIDENE van het de bouwvermaak Openlucht Digitale LEIDEN van Pixeldot light DC24V 40mm Puntlicht
| Geleide lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| IC-spaander: | Ucs 512 |
| Toepassing: | HOTEL/Building |
IP67 RGB Geleide Lichten DC12V DMX512 30mm Smd3535 0.75W van het Pixelpunt
| Productnaam: | H2503P12V8.5 |
|---|---|
| Lichtbron: | SMD3535 |
| Macht: | 0.75W |

