Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Waterdichte IP67 leidde de Lichten Openlucht1w RGBW DC12V DMX512 30mm Smd3535 van het Pixelpunt
| Productnaam: | H3004P12V1.2 |
|---|---|
| Macht: | 1W |
| Voltage: | DC12V |
van de het Tekenmodule van 12v 1.5w de Openlucht Programmeerbare RGB Geleide Lichten SMD2835 5054 5730
| Luminous Flux: | 20-25LM |
|---|---|
| Lifespan: | 50000h |
| Storage Temperature: | -30℃~80℃ |
Smart 12mm SMD5050 RGBW Pixel LED String Light IP67 Outdoor decoratie met veranderbare kleur PC lamp lichaam
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
Kerst LED Pixel Point Lighting Lights 2835 30mm 12V Outdoor Aluminium Profiel Permanent Programmable Lighting Track
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buiten LED-pixelpuntverlichtingsbron 12V 30mm 2835 voor permanente buitenversiering van slimme lichten
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Buiten Permanente Kerstvakantie Rgbw 2835 30mm 12V Verlichting 12V Dubbelzijdig Aluminium Profiel Licht Led Pixel Point Lights
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Permanent kerstlicht 24V SMD3535 Waterdicht IP67 Rgbw Party Lights Led Pixel Point Light
| Naam van het product: | G3003P12 |
|---|---|
| Grootte: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
DMX512 IC Chip Waterdicht Aluminium Profiel Led Pixel Punt Lichten voor Permanente Kerstversiering bij DC12V Werkspanning
| Productnaam: | G3003P12 |
|---|---|
| Afmeting: | 30 x 13,8 mm |
| Lampvermogen: | 0.75W |
Rgb Rgbw Dc24v Dot Pixel Buiten Gevel Gebouw Led Point Dmx Pixel Led Dot Light
| Optionele accessoires: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
Feestverlichting RGBW LED Pixel Puntlicht Muziek Sync Buiten Kerstverlichting met Track
| Optionele accessoires: | Transparant masker, mesh-masker |
|---|---|
| Stroom: | 1,5 W |
| omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |

