Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Waterdichte IP67 1pcs 5050 Digitale RGB LEIDEN van SMD Pixel voor Stadiumdecoratie
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Gelijkstroom 24V IP67 die RGB LEIDENE Pixelmodule voor LEIDEN Verlichtingsuithangbord programmeert
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
DC12V 0.75W 20MM Multi - kleur RGB LEIDENE Pixelmodule voor Cruisesdecoratie
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
12mm leidde pixellicht
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Multi - Kleuren RGB LEIDEN Pixel
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
RGB LEIDEN Pixel 20MM waterdichte Module IP67
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB |
Openlucht 40mm 50mm SMD3535 DMX Digitaal RGB Geleid Waterdicht Pixel IP67
| Werkspanning: | DC24V |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Stroomvermogen: | 0.75W |
Controleerbare LEIDEN Pixel Lichte Digitale RGB DC24V 6smd 5050 IP67
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
5050 Waterdichte DC12V 3 LEIDENE van IP67 Punt Lichte 30mm Rgb LEIDEN Pixel
| spanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
DC5V vierkante LEIDEN Pixel 12mm Digitale het Pixel LEIDENE van WS2811 Module voor Openluchttekenlicht
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Inputvoltage: | 5v |
| Kleurentemperatuur: | RGB |

