Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
RGB het Pixel LEIDENE van de mirakelboon SMD5050 Waterdichte TTL8208 IP67 DC12V 120 Graad
| Productnaam: | XH-MD1201P12 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Macht: | 0.3W |
DC12V 0.3W 12mm SMD2025 LED Pixel module IP67 waterdicht volkleurig RGB string vierkant LED licht Adreserbaar
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
12 mm SMD5050 RGB Pixel LED String Light voor buitenversiering IP67
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
50MM Rgb Dot Pixel Dc24v Buitengevel Gebouw Led Punt Dmx Pixel Led Punt Licht
| Optionele accessoires: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Stroom: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40 ℃ -60 ℃ |
IP67 witte LEIDEN van SMD 5050 Pixellicht voor Openluchtdecoratie
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
Hoge Macht 30mm Digitale RGB LEIDENE Pixel voor Muur en Overzicht van het Gebouw
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
De Module van het Enige de Kleuren LEIDENE van gelijkstroom 24V 9mm Pixel Reclameteken met 3pcs 5050 SMD
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
| Levering vermogen: | 500.000 per maand |
30mm Enige Kleuren LEIDENE Kettings LEIDENE Pixelmodule voor Openlucht LEIDEN Uithangbord
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Het Koordlicht 12MM van de mirakelboon leidde Pixelmodule voor Openlucht LEIDENE Verlichtingsbrieven
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |
Waterdichte LEIDEN Pixellicht
| Verpakking Details: | Document Vakje verpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC |

