Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2148 producten.
Beste verkoop kameleon amusement rides verlichting waterdicht rgb pretpark led licht kermis licht
| Naam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Toepassing: | Binnen/buiten |
| Controlemodus: | Afstandsbediening |
LED-lichtmodule voor buitendecoratie met 3 lensinjectie en waterdicht 1,5W stroomverbruik
| Vermogen: | 1.5W |
|---|---|
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Kleur: | Wit/koudwit/warmwit |
de Geleide Lichte Module van 130lm 1.5w SMD2835 voor de Reclame van Teken
| Macht: | 1.5W |
|---|---|
| Temperatuur: | -40℃-60℃ |
| kleur: | wit/rood/geel/groen/blauw |
Permanente buitenverlichting Slimme RGB buitenverlichting LED-verlichting Luchten IP68 waterdicht voor tuinwerk Alexa Google
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Typ van installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Kleurtemperatuur: | RGB |
IP68 waterdicht daklicht Smart RGB Outdoor LED lichten 1.5W Wattage Tuin decor
| Levensduur: | 30.000 Uren |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Led/stuk |
| Diameter: | 20 mm |
Lange levensduur RGB Outdoor LED-lampen Oorkaplampen IP68 waterdicht voor tuinwerk Alexa Google
| Levensduur: | 30.000 Uren |
|---|---|
| LED Qty: | 1 Led/stuk |
| Diameter: | 20 mm |
25mm 1,5w Permanente hoogwaardige LED-verlichting Kerst LED-daklampen decoratieve lampen
| Typ van gloeilamp: | LED's |
|---|---|
| Toepassing: | Buiten/binnen |
| Gebruik: | Verlichting van de deuren |
IP68 RgbW Led Light Party Kerstverlichting Buiten Waterdicht Punt Verlichting
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Fabrieksprijs 3LED 2W DC12V buiten waterdicht LED-lichtmodule reclame lichtgevende tekens
| Lichtgevende Doeltreffendheid: | 80 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Kleurtemperatuur: | 6500K. |
IP68 RgbW Kerstfeest LED-lampen Buiten waterdicht punt vakantieverlichting
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

