Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
De Injectie van de hoge Machtsdoos leidde Lichte Module 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 Dot Pixel Programmable
| Inputvoltage (V): Gelijkstroom 12V: | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Lichtstromen (lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Kleurentemperatuur: | 9000-11000K |
Dot Pixel Programmable Led Light-Module 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 Lichte Doosinjectie
| Inputvoltage (V): Gelijkstroom 12V: | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Lichtstromen (lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Kleurentemperatuur: | 9000-11000K |
Permanente buitenlampen met CE-certificering en 3 SMD5050 RGBW-LED's
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Hoogspannings-LED-lichtmodule voor tekenkanaal Letter 110V 220V AC Input 75mmX15mm SMD 2835 3 LED 1,5W pixels Digitale module
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16 g |
| LED -hoeveelheid: | 1 |
1W RGBW 30mm DC12V 5-draads Volledige Kleur IP67 Waterdichte LED Lichtbron Pixel Puntlicht voor Buitengebouwen
| Kri: | Ra>85 |
|---|---|
| item: | Advertentiebrief |
| Installatietype: | Oppervlakte gemonteerd |
120 graden stralingshoek huis buitenmuur LED-verlichting voor landschapsverlichting gebouw exterieur geveldecoratie
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Professioneel Ce 0.3W 12mm het Pixel LEIDEN van de Strohoed Licht Gordijn Waterdichte IP67
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
Multi-Color Rgb LED-licht met levensduur 50000 uur LED-vermaaklicht
| Materiaal: | plastic |
|---|---|
| Toepassing: | vermaak |
| Lichte kleur: | RGB |
Hoge Lumen IP65 Waterdichte LED Licht Units - 12V SMD 3535 voor Bewegwijzering & Verlichting
| Maat: | 78 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 16G |
| LED Hoeveelheid: | 1 |
12v 24V Led Light Voeding met 100-265V Ingangsspanning Led Driver 60w 100w
| Modelnummer: | XH-100W-A |
|---|---|
| DIMENSIE: | 199*62*31 mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |

