Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2148 producten.
Permanente Kerstmis leidde Licht 40mm 50mm DC24V 2W RGBW het Aluminiumprofiel van Pixelpunt
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
2W RGB Permanent Geleid Licht 20mm 30mm 40mm 50mm DC24V het Aluminiumprofiel van Pixelpunt
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
2W RGB Permanent Geleid Licht 20mm 30mm 40mm DC24V het Aluminiumprofiel van Pixelpunt
| Itemtype: | Puntlichten |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| CRI (Ra>): | 85 |
3535 LED-lichtbron 30mm 12v Buiten RGB LED-puntverlichting voor amusement
| Toepassing: | Binnenverlichting |
|---|---|
| Straalhoek: | 120° |
| CRI: | > 80 |
Permanente vakantie Kerstmis RGB Pixel Led App Smart Controller Decoratie Led Point Lights
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | grijs |
| Diameter: | 50 mm |
Led Aluminium Channel Aluminium Profiel spoorverlichting Voor LED Pixel Point Light 50MM kerstvakantie
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 50 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
IP67 Outdoor Led Pixel Point Light String voor vakantie slimme kerstversieringen
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten LED Pixel Point Light Aluminium Channel Profile Track 50mm Diameter IP67 Waterdicht Gebouwverlichting
| Productnaam: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 3W |
Op maat gemaakte LED-puntlichtbron IP67 DC36V waterdicht 2W langeafstandstransmissie lange levensduur LED-lichtmodule
| Ang bekijken: | 120 ° |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | 20-60° |
| Waterdicht: | IP67 |
Op maat gemaakte LED-puntlichtbron IP67 DC36V waterdicht 2W langeafstandstransmissie lange levensduur LED-lichtmodule
| Ang bekijken: | 160 ° |
|---|---|
| Opslagtemperatuur: | 20-60° |
| Waterdicht: | IP67 |

