Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
24V Helderheid 50mm Pixel LED-puntlicht Voor buitengebouwen Landschapsverlichting
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| IP-klasse: | IP67 |
Warm verkoop 50mm Smart Pixel Rgb Light Led Decoraties Waterdicht Kerst kleurrijke puntlichten
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 50 mm |
RGB Waterdicht Led Pixel Point Light Smart Controller Kleurrijke puntlichtbron met pc-body materiaal
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | LED Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
Groothandel 2835 Pixel Strip Licht Volledige Kleur IP 65 Waterdicht DC12V Led Strip Licht voor Reclameborden
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Lichtbron: | Geleid |
| Schakelmodus: | Afstandsbediening, Bluetooth |
Waterdichte Permanente IP67 Led Licht Module RGB Stabiele Pixel Lichten LED Puntbron Licht Buiten Decoratie
| Kijkhoek: | 120° |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Spanning: | DC24V |
Indoor Outdoor 30mm IP67 Waterdicht RGB Full Color LED Pixel Decoratief Licht voor DJ Stage Party Entertainment Locatie Atmosfeer Layout
| IP-classificatie: | IP67 |
|---|---|
| Shell-materialen: | pc |
| Werktemperatuur: | -20℃~60℃ |
1.2W SMD3030 module licht pixel licht programmeerbare magie adresserbaar reclamewoord LED licht
| Size: | 48mm x 34mm x 34mm |
|---|---|
| Product name: | Led Module |
| Application: | advertising,car,truck |
Buitenlandschapslicht Rgb Pixelpuntlicht Voor thuis
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | grijs |
| Diameter: | 50 mm |
Waterdichte lichtbron voor pixelpunten 30 mm SMD5050 IP67 DC12V Spanning voor buitengebouwen
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 30 mm |
| IP-klasse: | IP67 Waterdicht |
Aanpassing IP67 20mm Waterdicht Smart RGBW SPI LED Onder dak Permanente Eave Lights App Control Afstands Pixel Point Lights
| Trefwoord: | LED Eave Lampen |
|---|---|
| Straalhoek: | 120 graden |
| LED -type: | SMD 5050 |

