Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2148 producten.
Buiten waterdicht Rgbw Led Point Holiday Kerst Pixel Decoratie Lampen Led Eave Lampen
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 30 stuks/50 stuks/100 stuks |
Buiten LED Pixel Point Light Source Set Kit Droomkleur Kerstlicht PC Shell Glue CE gecertificeerd
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
IP67 12v Permanent Kerstfeest Outdoor Point Lighting 30mm Led Smd3535 Rgb Led Pixel Point Light Source
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | Xh-H3003P12 |
| Item: | 30 mm LED-pixellicht |
25mm DC5V 1903 LED Pixel Point Light DMX512 Adreseerbare RGB-module
| Naam van het product: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| vermogen: | 0.3W |
| Led-lichtbron: | SMD 5050 |
Miracle Bean Led Amusement Series LED licht 12V 2W RGB LED pixel licht
| Artikel 1: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Productmodel: | XH-D60S12 |
| Led-bron: | SMD5050 |
24V Buiten LED Eave Lights Kerst Kleurrijke Decoratie IP67 Waterdicht SMD5050 Pixel Point Light
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten waterdicht Pixel LED Point Light Source 20mm RGBW Kerstlicht 0,4W Qty/string 100pcs
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
DC24V 2W DMX LED Pixel Point Light Waterdicht SMD 3535 Aluminiumprofiel
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 40 mm |
Waterdicht RGBW LED-pixelpuntlichtstreng voor buitentemperatuur -40C-60C
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Laagspanning LED Pixel Puntlicht DC24V Adresbare Verlichting voor Buiten Gebouw Landschapsverlichting
| Item Type: | Point Light source |
|---|---|
| Emitting Color: | Monochrome |
| Item: | 50mm led pixel light |

