Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2148 producten.
Permanente 20 mm RGBW Plastic Pixel LED-luchten voor buitenluchten
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Qty/koord: | 30 stuks/50 stuks/100 stuks |
Hoge helderheid 66LM Waterdichte LED-lichtmodules Buiten smd5050 12V Koudwit injectie
| Gewicht: | 8G |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Lichtstroom: | 66Lm |
WS2811 van RGB Pixel LEIDENE leiden van het de Kleurenpixel Koordlichten 5V 12V Programmeerbare 12mm Slimme Volledige
| Voltage: | DC12V |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar, 3years-garantie |
| Toepassing: | DMX-Verlichtingsoplossing |
RGB Hoge de helderheidspixel van P62.5 leidde de het scherm geleide waterdichte flexibele vertoning geleide schreeuw van het netwerk videogordijn
| Product: | geleide vertoningsschreeuw |
|---|---|
| controle: | DMX512 |
| Grootte: | 25mm/PCS |
Blauwe IC16716 9mm het Adresseerbare Geleide Lichte Koord van 0.1W
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
Miracle Bean waterdicht IP671.2W smd2835 DC12V RGB led verlichtingsmodule
| Gewicht: | 8G |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Lichtstroom: | 120lm |
Hoge helderheid 66LM Waterdicht 3 LED-lichtmodules Buiten smd5050 12V Cold White injection Led-module
| Gewicht: | 8G |
|---|---|
| Levensduur: | 50000 uur |
| Lichtstroom: | 66Lm |
Buiten LED Pixel Point Light Source Set Kit Droomkleur Kerstlicht PC Shell Glue CE gecertificeerd
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

