Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2148 producten.
Permanente Kerstverlichting Led Smd3535 DMX 512 12V RGB Digitale 30mm Adresseerbare Led Pixel Punt Licht 120° Stralingshoek
| Straalhoek: | 120° |
|---|---|
| CRI: | > 80 |
| Productnaam: | geleid puntlicht |
De Verlichting 1.5W 12v 24v van de de bouwvoorgevel leidde Puntpixel Geleid Licht Dmx Geleid Pixel 30mm 40mm Lichten leidden
| Facultatieve Toebehoren: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| Macht: | 1W/1.2W/1.5W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
mirakelboon 9mm het Geleide Dot Light Led Signage Letter Licht van IP67 12V Pixel
| Productnaam: | Groen, blauw, geel, wit, rood |
|---|---|
| grootte: | 9mm Pixellicht |
| Vorm: | Kogel |
SMD3535 geleide van het de Lichtenmirakel van het Pixelpunt Boon 30mm Hoge Helderheid Waterdichte IP67 1W RGB+W
| naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Bescherming: | Maak waterdicht |
Fabriek warm verkoop programmeerbare RGBW DMX512 pretpark permanente kerst pixel led punt lichten Led
| Naam van het product: | LED-vermaakparklicht |
|---|---|
| Straalhoek: | 120° |
| CRI: | Ra>80 |
RGB LED Pixel Point Light Waterproof Dimmable Kits Display Pixel Rgb 5050 Volledige kleuren 3 lichtgeleide modules
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Groothandel 24V SMD3535 IP67 Single And RGB Color Changing Programmable LED Pixel Chain Light Met Controller
| Product Nmae: | XH-K3006P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
Diameter 50mm IP67 24v RGBW LED Pixel Point Lights voor buiten kerstvakantie
| Product Nmae: | XH-K5006P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 1.5W |
High Standard SMD2835 Input LED Light Module Injection High Voltage LED Module voor licht
| Grootte: | 66mm |
|---|---|
| Gewicht: | 7 g |
| LED-grootte: | 1 |
LED Pixel Point Light Waterdicht 5050 SMD Smart LED RGB Outdoor Decoratie
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |

