Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Buiten IP67 40mm Pixel LED puntlicht met hoge helderheid en DMX512-besturing
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| IP-klasse: | IP67 |
Buitenmagie RGB SMD5050 1.5W DC24V Bedrijfsspanning Smart home pixel daklampen
| Kracht: | 1.5W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Buiten vakantie Rgbw 24V LED Eave lichten Buiten waterdicht Pixel punt licht
| Kracht: | 0.4W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
RGB Multi Color Changing LED Pixel Point Light voor Build House Buitenverlichting 24V IP67 Waterdicht 50mm
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
SMD5050 1.5W RGB LED Pixel Point Light voor buitenverlichting 50mm Gebouw Huis IP67 Waterdicht 24V
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Kleur: | rgb |
RGB Multi Color Changing LED Pixel Point Light 24V SMD5050 50mm voor gebouw IP67 Waterdicht Buitenverlichting
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
DC12V Adreserbare kerst Permanent Buitengevel licht Smart House Exterior Led Pixel Eave Light
| Beschermingsgraad: | IP67 |
|---|---|
| Kracht: | 1W |
| Type: | LED |
LED-pixelpuntlichtbron Buitenbouwverlichting IP67 24V 50mm 1W Buiten 1800K-6500K
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
LED-pixelpuntlichtbron Buitenbouwverlichting IP67 24V 50mm 1.5W Buiten RGB
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
2904 maakt het RGBW Geleide Punt Lichte IP67 Openlucht RGB LEIDEN van 1903 Licht Koord waterdicht
| Geleide lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Dekking: | transparante shell/melkachtige shell |
| Toepassing: | Familiehuis, LANDSCHAP, de Bouwvoorgevel |

