Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2148 producten.
Waterdicht buitenshuis 40 mm Pixel LED puntlicht met 24v werkspanning en 120° straalhoek
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| IP-klasse: | IP67 |
DMX512 Controller Kleurrijk 40mm Pixel LED Point Light voor Theme Decorative Building
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| IP-klasse: | IP67 |
Hoge helderheid 50mm Pixel LED Point Light Single DMX 512 Theme Decorative Building
| Gebruik: | Verlichting voor het buitengebouw |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| IP-klasse: | IP67 |
16.5m Lengte Zonne-energie Pixel Eaves LED-lampen voor buitenkerstversiering
| Productnaam: | Kerstverlichting Led String |
|---|---|
| Gebruik: | Decoratie voor festivals in de open lucht |
| IP-klasse: | IP 67 |
Buiten Waterdichte Pixel Licht 12V Rgb Led Licht Module 3 Led Lampjes Voor Gevel
| Wolt: | DC12V |
|---|---|
| Chipbron: | SMD5050 |
| Artikel 2: | PC's |
30mm LED-verlichting met IP67-classificatie 12V RGB LED-pixellichten PC-materiaal Warm Wit Creëer Prachtige Buitenopties
| Kri: | Ra>85 |
|---|---|
| Item: | Advertentiebrief |
| Installatietype: | Oppervlakte gemonteerd |
30 mm IP67 waterdicht RGB-pixelpuntlicht met 120° straalhoek en DMX512-besturing voor gebruik buiten en binnen
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Maat: | 30*17mm |
| Controlemodus: | DMX512 |
50mm 1800K-6500K Pixel Point Light DMX512 IP67 Waterdicht 120° Straalhoek Buiten
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
80mm RGB DC24V Pixel Punt Verlichting DMX512 IP67 Waterdicht 120° Stralingshoek UV-bestendig
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Artikeltype: | Puntlichtbron |
| Kijkhoek: | 120 |
De Injectie van de hoge Machtsdoos leidde Lichte Module 12v 1.5w Smd2835 5054 5730 Dot Pixel Programmable
| Inputvoltage (V): Gelijkstroom 12V: | Gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Lichtstromen (lm): 105-150LM: | 105-150LM |
| Kleurentemperatuur: | 9000-11000K |

