Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
Maak Geleid Openluchtvleklicht 1,5 Watts SMD3535 DMX512 24V voor Landschap waterdicht
| Optionele accessoires: | Transparant masker, netwerkmasker |
|---|---|
| macht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
IP68 0.3W Waterdicht 5V 12mm Vierkante enkelkleurige LED-pixels LED-puntlichtbron Kerstglow-bal gekleurde lichten
| Het werk voltage: | DC5V 12V |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Kleur: | RGB |
LED-pixelpuntverlichting DC15V 40mm Smart LED RGB 1W Permanente buitenwaterdichte decoratie
| Naam van het product: | H4004P15V4.0 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1w |
Fabrieksverlichting 30mm Pixel 12v IP67 Buiten Permanente Kerstvakantie RGB Led Pixel Point Lights
| Product Nmae: | XH-H3003P12 ((RGB) -B1 |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 0.75W |
1W RGB Permanent Led Kerst Led Pixel Point Light Waterdicht Op maat gemaakte IP67 0.4W 5V 30mm voor Buitenbouwverlichting
| Productnaam: | XH-H3004P12 ((RGB+W) -B1a |
|---|---|
| Vermogen: | 1W |
| kijkhoek: | 120° |
Blauwe DC12V 5050 20mm LEIDEN van IP67 0.25W Pixellicht met Stralingshoek 120
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.12W |
| Lighingsbron: | Epistar |
RGB Volledig Kleurensmd5050 DC12V 3 LEIDEN Puntlicht met DMX-Controlemechanisme
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Lighingsbron: | Epistar |
DMX Madrix SMD 5050 kiest Geleide Programmeerbare Decoratief van IC van Puntlichten uit
| Posten: | Advertentiebrief |
|---|---|
| grootte: | Volgens Behoeften |
| IP-tarief: | buiten IP67 |
DC5V Openlucht gebruikende IP67 Enige de Kleuren LEIDEN van 0.15W Pixellicht voor de geleide Verlichting van de kanaalbrief
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.15W |
| kleur: | witte |
12V 5050SMD leidde Tekenmodule 30mm RGB Volledige Kleurenbrandbeveiliging
| LED-qty: | 3 stuks 5050 SMD |
|---|---|
| Kleur: | RGB Volledige kleur |
| chip: | Epistar |

