Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
12mm RGB Volledige Kleuren LEIDEN Pixel Lichte DC5V met 3 jaar garantie
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Waterdichte 5V RGB Volledige Kleur 12mm LEIDEN Pixellicht met IC16716
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Epistargelijkstroom 5V Ip67 0.3W Adresseerbaar Geleid Licht Koord
| Geschatte macht: | 0.3W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
Enige LEIDENE van het Kleurenpunt Lichte Openlucht Waterdichte IP67 1.2W Smd2835 DC24V 50mm
| Productnaam: | Z5012M24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.2W |
| Kleur: | Rood/Groen/Blauw |
Epistar DC 5V Ip67 0.3W Adreserbare LED-lichtstreng
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | DC5V |
| Voorbeeld Ic: | IC16716 |
Waterdichte Enige de Kleuren LEIDENE van 1.5W DC12V Lichte Module met IP65
| Merknaam: | Miracle Bean |
|---|---|
| Productnaam: | 7520-3030-1.5W |
| Grootte: | 75*20 |
Openluchtip67 12mm Volledige de Kleurenpixel Geleide Module van IC16716 met 3 Jaar Garantie
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB full color |
Epistarspaander IP67 20mm de Groene Geleide Backlight-Verlichting van het de Bouwprofiel
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.25w |
| Lighingsbron: | Epistar |
Lichten 0.15w van het reclame maken de Uithangbord Geleide Koord 9mm Rode Kleur waterdicht
| Outputvoltage: | DC5V |
|---|---|
| Kleur: | Enige Kleur |
| Garantie: | 3 jaar |
120° straalip67 5V 0.13W Adresseerbaar Geleid Licht Koord
| Geschatte macht: | 0.13W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| Kleur: | Rood |

