Alle producten
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED Eave Lampen
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Light Pixel
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2160 producten.
OEM RGB aanspreekbaar licht UCS2904 Kanaalprofiel 24V 50MM IP67 Kerstfeest Feestdag Buiten LED Pixel Point Light
| Kleurtemperatuur: | 2000-6500k |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20 ℃ -60 ℃ |
| Leven: | 30000H |
Leidde Openluchtepistar Spaander Rgb 12mm van DC5V 0.3w het lichte IP67 teken van Pixelkoorden
| Ingangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
Led-scherm P83 Pixels Led Mesh-videodisplay
| Toepassing: | videomuurpaneel voor gebeurtenis, reclame |
|---|---|
| Kleur: | Kleur |
| Comité Grootte: | Aangepast |
SMD5050 punt LEIDENE Lichte Openlucht Waterdichte IP67 DC12V 0.4W RGBW
| Productnaam: | G2001P05V1.5 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Macht: | 0.4W |
Mirakelboon 30mm LEIDEN van SMD5050 DC12V IP67 Punt Licht reclame Geleid Licht
| merk: | Mirakelboon |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | RGB |
| Inputvolt: | 12V |
DMX-LEIDEN van de Controle RGB Volledig Kleur SMD5050 DC12V Puntlicht voor de Bouw
| Het werk temperater: | -40~60 |
|---|---|
| Shell materiaal: | PC |
| macht: | 0.75W |
Waterdicht IP67 Volle kleur Hoge helderheid Pixel Led Mesh Display Transparante Grote Indoor Glass LED Display Panel Screen
| Materiaal van kabinet: | Aluminium |
|---|---|
| Gewicht van de kast: | 8 kg |
| grootte van de kast: | 1000mm x 1000mm |
Volledige Kleuren LEIDENE Lichte Module SMD5050 1.5W DC12V met 2 Jaar Garantie
| Naam van het product: | 7515-5050 |
|---|---|
| grootte: | 75*15 |
| Chipbron: | SMD5050 |
Leidde Waterdichte RGB LEIDENE van DMX IP67 DC5V Punt Lichte, Volledige Kleur 12MM Pixel
| IP: | 67 |
|---|---|
| macht: | 0.3W |
| Volt: | 12V |
Waterdichte IP67 SMD3535 0.75W 30mm het Pixelleiden van DMX512 DC12V voor Project
| Ingangsspanning: | DC12V |
|---|---|
| macht: | 0.75W |
| Stralingshoek: | 120 |

