Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Flexible Led Film Crystal Display screen Transparent Led scherm op winkelcentrum ramen glas Adhesief led Reclame
| Kleurtemperatuur: | RGB |
|---|---|
| Grijzige schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | DC05V |
Kleverige flexibele film LED-scherm Kleverige LED-transparante film voor glas
| Productmodel: | XH-JHP-P8 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 15625Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P8 |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
IP67 Waterdicht Buiten LED stroomvoorziening 12v 24v 24w 60w 100w 150w 200w 250w voor LED Driver
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
Waterdichte IP-LED-stroomvoorziening met 12V/24V-uitgang voor verschillende toepassingen
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V/24V |
| Inlaatspanning: | 170-265V |
Hot selling 5V SMD1314 High Power Flexible LED Color Interior Decoration LED Transparent film scherm
| Gebruik: | Inrichting |
|---|---|
| Kracht: | 300W/m2 |
| Artikel 1: | Doorzichtig scherm |
Goedkope LED-film Opvouwbaar Waterdicht Creatief goede kwaliteit elektronisch reclamebord Mesh Screen
| Toepassing: | buitenlandschap |
|---|---|
| Diameter: | 25 mm |
| Naam van het product: | LED-gaasscherm |
Heldere LED-doorzichtige scherm-glasvenster P6.25 P8 P10 Indoor LED-filmdisplay
| Productmodel: | Xh-jhp-P6.25 |
|---|---|
| pixeldichtheid: | 25600Dot/㎡ |
| Pixel Pitch: | P6.25 |

