Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Outdoor Advertising IP67 LED Video Mesh P125 DC12V RGB Flexible LED Net Screen
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Pixel Pitch: | P125 |
Miracle Bean Customized LED Mesh Screen IP67 30mm DMX512 RGB LED Net Screen
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Pixel Pitch: | P125 |
Op maat gemaakte LED Mesh Screen Video Wall IP67 30mm DMX512 RGB Outdoor Reclame Decoratie
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Controle: | DMX512 |
480*960mm LED Transparent Film Screen 50000H Waterdicht Voor Indoor Outdoor Window
| Helderheid: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Grijze schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | AC220V-240V/220V |
IP64 Flexible Transparent LED Film Outdoor Transparent LED Screen Voor gebouwen
| Helderheid: | 1200nits |
|---|---|
| Kabinetsmateriaal: | Aluminium |
| Grootte van de kast: | Op maat |
De lichtste dunste 480*960mm volkleurige waterdichte led transparante film scherm voor binnen buiten raam
| Naam: | LED-transparante filmscherm |
|---|---|
| Kleuren: | RGB |
| IP Rating: | IP64 |
P62.5 Afbeeldingsbord Flexibel LED-geketend scherm Advertentie Buiten LED-scherm
| Productmodel: | XH-H2503-16 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Grootte: | 1000mm*1000mm |
Flexibel doorzichtig LED-displaypaneel Glasvenster Kleefmiddel LED-doorzichtig filmscherm
| Kleurtemperatuur: | RGB |
|---|---|
| Grijzige schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | AC220V |
Flexibel doorzichtig glazen LED-scherm Muur Reclame binnen Ruimte Doorzichtig LED-vensterbeeldscherm
| Helderheid: | 1500-2000cd/m2 |
|---|---|
| Grijzige schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | AC220V-240V/220V |
LED doorzichtig filmscherm Flexibel LED-scherm kleefmiddel op glas adve voor winkelcentrum ramen Reclame scherm
| Kleurtemperatuur: | RGB |
|---|---|
| Grijzige schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | DC05V |

