Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Stroomvoorziening Led Driver 12V 24V waterdicht 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
12V/24V Lichtgewicht LED Driver 100W 200W 300W 400W 600W Schakelende Voeding
| huisvestingsmaterialen: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C tot +60°C |
| Standaard: | CE/Rohs |
Buiten IP67 LED Driver Flicker Free voor Verlichting 50W 100W 400W 600W Voeding
| Feture: | waterproof rainproof driver |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Items Name: | power supply |
Flexibele Ultra Transparante Film P10 Led Scherm Indoor Full Color Hoge Transparantie Glazen Video Display
| Naam: | Transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Kleur: | RGB |
geleide schijnwerper openlucht9w Openlucht Geleide Vloed Lichte Waterdichte IP65 voor de Bouw
| Stralingshoek: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 9W |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
De hoge Module DC12V SMD3535 van Helderheids Volledige Kleur Geleide Backlight voor Lichte Doos
| macht: | 0.75W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PVC+Glue |
Openlucht LEIDEN van DMX512 SMD5050 Lineair Licht voor de Voorgevelbouw
| Grootte: | L1000*W25*H43mm |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
het Silicone van de LEIDENE van 12V 6X12mm Lichte IP67 Flexibele SMD 2835 LEIDENE Neonkabel Strook
| Lichte kleur: | W/WW/R/G/B/IB/Y/LY/P/PP/O |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP67 |
| Grootte: | 6*12mm |
LEIDENE Puntdmx512 IP67 Waterdichte Lichten 30mm RGB Kleur van SMD3535
| Productnaam: | XH-H3003P12-B1a |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Chip-bron: | SMD3535 |
Waterdicht IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB Outdoor Flexible LED Net Screen
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Toepassing: | netgeleid display voor gebouw, decoratie van gebouwmedia |

