Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
24V 45M LED-ijslampjes Kerstlicht Outdoor Decoratie Drop Led gordijn String Lights Tuin Straat Even
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 25 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
Beschermingsklasse IP67 LED-messe-scherm videomuur voor gebouwdecoratie en reclame
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | rgb |
| Controle: | DMX512 |
Ultra-dunne P20 transparante LED-scherm reclame zelfklevend montage-display
| Kleurtemperatuur: | rgb |
|---|---|
| Grijzige schaal: | met 16 bits |
| Inlaatspanning: | AC220-240V |
Pixel Pitch 16mm LED Transparante Film Scherm Zacht Voor Glas Geïnstalleerd Speel Reclame
| Productnaam: | Doorzichtig scherm |
|---|---|
| Gebruik: | Binnen Reclame LEIDENE Vertoning |
| Sleutelwoord: | Digitale Signage Totem |
Buitenshuis Flexibel LED Net Screen Waterdicht IP67 LED Video Mesh DMX512 P62.5 DC12V RGB
| Merknaam: | miracle bean |
|---|---|
| Kleur: | rgb |
| Toepassing: | netgeleid display voor gebouw, decoratie van gebouwmedia |
De perfecte buitenverlichtingsoplossing voor Kerstmis
| Levensduur: | 30.000 Uren |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Afstembaar: | - Ja, dat klopt. |
20 mm RGBW LED-luchtscherm voor buitenkerst- en halloweenversieringen Levensduur 30000 uur
| Lichtstroom: | 12lm |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Levensduur: | 30.000 Uren |
Waterdicht P2.6-6.25 Doorzichtig LED-roosterbeeldscherm Buiten Full-Color Video Screen
| Protection Level: | IP65 |
|---|---|
| Materiaal van de kasten: | Aluminium |
| Operation Temperature: | -20~+40 ºC |
Hoge helderheid aangepast volkleurig RGB P2.6 Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Operation Temperature: | -20~+40 ºC |
Indoor P2.6-6.25 LED-grill-scherm voor podium achtergronden Reclame-scherm
| Grootte van de kast: | 1000 mm*1000 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Inrichting |
| Displayfunctie: | Video |

