Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Hoge helderheid aangepast volkleurig RGB P2.6 Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Cabinet Material: | Aluminum |
| Operation Temperature: | -20~+40 ºC |
Indoor P2.6-6.25 LED-grill-scherm voor podium achtergronden Reclame-scherm
| Grootte van de kast: | 1000 mm*1000 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Inrichting |
| Displayfunctie: | Video |
P2.6-6.25 Aanpasbaar LED-roosterscherm ️ Flexible installatie voor evenementen en commerciële ruimtes
| Gebruik: | Inrichting |
|---|---|
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
| Kleur van de buischip: | volkleurig |
Hoge transparantie P2.6 Glas Advertentie Scherm Transparent Mesh Module Display voor Outdoor Led Component SMD1921 Display
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Materiaal van de kasten: | Aluminium |
| Operatietemperatuur: | -20 oC tot +40 oC |
Warm verkoop P2.6-6.25 Aanpasbaar LED-grill-scherm Flexible installatie voor evenementen en commerciële ruimtes
| Gebruik: | Inrichting |
|---|---|
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
| Kleur van de buischip: | Volle kleur |
Full Color High Brightness Digital Signage en Displays Reclame Led Screen
| Gebruik: | Inrichting |
|---|---|
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
| Kleur van de buischip: | Volle kleur |
IP65 waterdichte Reclame LEIDENE Verlichte Tekenssmd2835 DC12V Enige Kleur
| macht: | 1W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PC |
De openluchtvloed Lichte 3w 6w Veelvoudige Stralingshoeken maken IP65-Tuin Openlucht Geleide Schijnwerper waterdicht
| Stralingshoek: | 5°10°15°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 3w/6w |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
Aluminium Openlucht LEIDENE Vloedlichten 12 Watts Witte Jade Vierkante Waterdichte IP65
| Stralingshoek: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| macht: | 12W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
High-Power 20w kiezen Kleurenip65 Openlucht Geleide Schijnwerper met Veelvoudige Stralingshoeken uit
| Stralingshoek: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 20w |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |

