Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
Buitenbouw LED-puntlichtbron 160° straalhoek 12V IP67 waterdicht voor dakgaten
| Omgevingstemperatuur: | -20°C-60°C |
|---|---|
| Installatiemethode: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Grootte: | 20 mm |
Kerst Advertentie Kleur LED Mesh Screen IP67 Buiten waterdicht En stofdicht
| Grootte: | 25 mm |
|---|---|
| Controle: | DMX512 |
| Toonfunctie: | Video |
100 mm pixelpitch Full Color Flexible LED Mesh Screen voor hanginstallatie en buitenreclame
| Productnaam: | Het adverterende Vertoningsscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Openlucht Adverterende Vertoning |
| Installatie: | Hanginstallatie |
Led Point Light Source DC12V RGBW SMD5050 IP67 waterdicht hoge helderheid 3cm voor buiten Gebouw
| IC-spaander: | DMX512 |
|---|---|
| Diameter: | 30 mm |
| Certificering: | CE RoHS |
DMX512 SMD3535 Full Color RGB+W LED Puntlichtbron voor Decoratielichten
| Type: | Epistar |
|---|---|
| Werkende Votlage: | DC12V |
| Productnaam: | geleid puntlicht |
400W hoge Machts LEIDEN Vloed Licht IP65 Matrijs Gegoten Aluminium Matrial
| Stralingshoek: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
DC12V silicium Flexibele LEIDENE Neonstrook 6mm 8mm 10mm IP65 120Leds
| Toepassing: | LANDSCHAP, neontekens/decoratief |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP65 |
| Kleur: | Witte, Blauwe, Gele, Rode, Oranje, Groene, Purpere enz. |
9 cm PVC-puntlichten Kleurrijke LED-bron en SPI-controle voor landschapstoepassingen
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | Kleurrijk |
| IP-klasse: | IP67 |
Grote grootte 5W Epistar Chip 100mm RGB LED Point Light Waterdicht Buiten IP67 Met PC-body
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
Buitenbouwverlichting 5W RGB LED-puntlicht met IP67 PC-lichaam en 24V-spanning
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |

