Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Grote grootte 5W Epistar Chip 100mm RGB LED Point Light Waterdicht Buiten IP67 Met PC-body
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
Buitenbouwverlichting 5W RGB LED-puntlicht met IP67 PC-lichaam en 24V-spanning
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
100mm RGB LED puntlicht 5W Epistar Chip Waterdicht IP67 Met PC-lichaam Voor buitengebouwen Tuin Landschapsverlichting
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
24v waterdichte LED-puntverlichting voor gevels DMX512
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 80 mm |
Beam Angle 120 graden Multi-bulb Waterdicht LED-puntverlichting voor gevel DMX512 Hoge helderheid
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 80 mm |
Buiten LED cirkellicht 9w met gegoten aluminium en IP65 bescherming
| Artikel 2: | Matrijs Gegoten Aluminium |
|---|---|
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit/warm wit/natuurlijk wit |
| Garantie: | 2 jaar |
Buiten waterdicht 50 mm Diameter LED punt lichtbron Landschapsdecoratie Kerstlicht
| Tipe van de post: | Puntlichtbron |
|---|---|
| Kleuren uitzenden: | Zwart-wit |
| Item: | 50 mm LED-pixellicht |
Van de waterdichte LEIDENE de Openluchtlichten Schijnwerper6w 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w 200w 300w 400w Rgb Geleide Vloed
| Stralingshoek: | 8°15°25°30°45°60°90° |
|---|---|
| Macht: | 6W 9W 12W 18W 30w 50w 100w 150w.etc |
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
de Hoge Machts Geleide Module Dc12v 2w van 160lm Smd2835 170 Graad
| Kleurentemperatuur: | 6000K |
|---|---|
| Productnaam: | Injectie Geleide Module |
| Grootte: | 44*32*9 |
Rasterscherm LED intelligent panoramisch 3D waterdicht acryl geïntegreerd rasterscherm architectonisch landschapslicht
| Toepassing: | buitenlandschap |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Naam van het product: | LED-gaasscherm |

