Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Indoor Outdoor Full Color Display Transparent Glass LED Grille Screen Elektronisch Advertentie LED Board
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentieweergave |
| Naam van het product: | LED-grilldisplay |
Waterdichte 0.1W Power LED RGB Licht Opslagtemperatuur -30℃ tot 80℃
| LED Quantity: | 1 |
|---|---|
| LED Type: | RGB |
| Weight: | 2g |
Single Color Led Pixel Lights 0.2W DC12V IP67 9mm Waterdicht Outdoor Advertising Pixel Light
| Naam van het product: | XH-SMD09012 |
|---|---|
| Grootte: | 9mm |
| Spanning: | DC12V |
RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V IP67 12mm Buitenwaterdicht Advertentie Pixel Light
| Naam van het product: | Xh-HD1201P05 |
|---|---|
| Grootte: | 12mm |
| Spanning: | DC5V |
TTL6898RGB Led Pixel Lights 0.3W DC5V 12V IP67 12mm Waterdicht Reclame Pixel Light
| Naam van het product: | Xh-HD1201S05 |
|---|---|
| Grootte: | 12mm |
| Spanning: | DC5V/12V |
Buiten waterdicht Vierkante 12mm LED Pixel Licht Eénkleurig 0.3W DC12V
| Productmodel: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| Kracht: | 0.3w |
| Spanning: | DC12V |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 Vierkante LED Pixel Light
| Productmodel: | MD1201P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| vermogen: | 0.3W |
12mm 0.3W DC12V Vierkant LED Pixel Module Waterdicht Buiten Eenkleurig
| Productmodel: | XH-MD1201MW12 |
|---|---|
| vermogen: | 0.3W |
| Spanning: | DC12V |
12mm DC5V RGBW DMX512 Square LED Pixel Light met IP67 bescherming
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
IP67 12mm 5050 SMD LED DC5V RGB UCS1903 Vierkante LED Pixel Light
| Productmodel: | MD1201P05 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Kracht: | 0.3W |

