Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Buiten DC5V 12mm DMX512 Square LED Pixel Light met IP67 bescherming en 160 graden kijkhoek
| Productmodel: | XH-MD1201P05 ((RGBW)) |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Kracht: | 0.4W |
Geleide het Pixel Lichte ROHS 120 Stralingshoek van de douane RGB Volledige Kleur DC05V Koord
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
De volledige Kleur IC DMX512 12MM leidde Pixel, RGB waterdichte LEIDENE van F8 DC05V modules
| Ingangsspanning: | DC05V |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Lighingsbron: | Epistar |
12MM IP67 0.3W RGB volledige Openlucht LEIDEN van de Kleuren Hoge Helderheid Pixellicht
| Power: | 0.3W |
|---|---|
| Lighingsbron: | Epistar |
| kleur: | RGB |
Mirakelboon 12mm LEIDEN Pixel Lichte Waterdichte IP67 0.3W 12V
| Inputvoltage (v): | 12V |
|---|---|
| IP Classificatie: | IP67 |
| Garantie (Jaar): | van 3 jaar |
Waterdichte Miracle Bean RGB 12MM LED Pixel Light Outdoor 0.3W DC5V
| Model: | XH-HD1201S05 |
|---|---|
| Power: | 0.3W |
| Emitting Color: | RGB |
RGB 0,75W DC12V Pixel Light 25mm LED Point Light Source met levensduur 30000 uur
| Productmodel: | XH-H2503P12 V7.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| vermogen: | 0.75W |
IP67 LED Pixel Lichtbron 0,75W DC12V 30MM RGB Voor buitenversiering / reclame
| Naam van het product: | H3003M12 |
|---|---|
| grootte: | 30*17mm |
| Lampvermogen: | 0.6W |
IP67 LED-pixel voor reclame RGB 1W DC15V 40MM DMX512 LED-puntpixel lichtbron
| Naam van het product: | H4004P15 |
|---|---|
| grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1W |
Buitenversiering IP67 RGB LED Pixel 1.5W DC24V 40MM Point Pixel Lichtbron
| Naam van het product: | H4006P24 |
|---|---|
| grootte: | 40*17.7 MM |
| Lampvermogen: | 1.5W |

