Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
Smd 2835 Openlucht Geleide de Reclametekens van gelijkstroom 12V
| Het werkvoltage: | DC12V |
|---|---|
| Spaandermerk: | Klantgericht |
| Kleur: | Rood/groen/blauw/geel/wit |
3W brede Geleide de Reclametekens van Stralingshoekepistar SMD 3030
| Garantie (jaar): | van 2 jaar |
|---|---|
| Het uitzenden van kleur: | warm wit/natuurlijk wit/koel wit |
| Kleurentemperatuur: | 2800-15000k |
LEIDEN van SMD3535 DC24V 1.5W DMX Puntlicht voor de Bouw van Voorgevel
| Toepassing: | De bouwdecoratie van de Voorgevelverlichting |
|---|---|
| Grootte: | 50pcs/string |
| Garantie (Jaar): | van 2 jaar |
RGB-kleur DC12V Waterdicht LED-maas Wand Flexibel LED-maas scherm
| Productmodel: | XH-H3003P12 ((RGB) -P125 |
|---|---|
| Kracht: | 48W |
| volt: | DC12V |
Waterdicht Flexibel LED Mesh Screen DC12V IP67 Buiten LED Screen Display
| Naam van het product: | XH-H2503-12 |
|---|---|
| LEIDENE Bron: | SMD3535 |
| Grootte: | 1000mm*1000mm |
RGB LED-puntlicht 1W Epistar Chip 30mm RGB LED-puntlicht Waterdicht buiten IP67 met pc-lichaam
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | LED-pixellichtbron |
0.3W Epistar Chip 50mm RGB LED Point Light Waterdicht Buiten IP67 met PC Body
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 50 mm |
SMD 3535 RGB 100mm 24v Outdoor RGB LED puntlichten LED amusementslicht
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
Buitenbouw Tuin Landschapsverlichting 100mm RGB LED Point Light 4W Epistar Chip Waterdicht IP67 Met PC-body
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 100 mm |
| IP-klasse: | IP67 |
Slimme dakraamverlichting RGBW APP-besturing 36LEDs Vakantieversiering IP67 Waterdicht LED Permanent buiten dakraam licht
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 25 mm |
| IP-klasse: | IP67 |

