Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
High Power Flexible LED Transparent Film Screen Interieur decoratie RGB Lichtkleur
| Gebruik: | Inrichting |
|---|---|
| Kracht: | 300W/m2 |
| Artikel 1: | Doorzichtig scherm |
IP67 Led Media Player P2.6 -5.2 Glas TV Video Billboard Muur Advertentie Venster Gebouw Transparante Led Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Materiaal van de kasten: | Aluminium |
| Operatietemperatuur: | -20 oC tot +40 oC |
Energie-efficiënt P2.6-6.25 Doorzichtig LED-maascherm voor gebouwgevels Led-scherm
| Grootte van de kast: | 1000 mm*1000 mm |
|---|---|
| Gebruik: | Inrichting |
| Kleur van de buischip: | 1R1G1B |
Doorzichtige schermfabrikanten Volkleurige nieuwe technologie RGB P2.6 Venster Buiten LED Display Led Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP65 |
|---|---|
| Materiaal van de kasten: | Aluminium |
| Operatietemperatuur: | -20 oC tot +40 oC |
Hoge transparantie P3.91 Full Color Display LED-rooster met een maximaal vermogen van 800 W/m2 en een hoog beschermingsniveau
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentieweergave |
| Productnaam: | LED-grilldisplay |
Full Color Hoge Helderheid Plafond Transparant LED Grille Scherm P2.6 Binnen Buiten Interactieve Reclame
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentieweergave |
| Productnaam: | LED-grilldisplay |
IP67 waterdicht LED-module licht voor gebouwverlichting
| Product Name: | RGB LEIDEN Pixellicht |
|---|---|
| Vermogen: | 0.3W |
| LED-lichtbron: | SMD 5050 |
Schakelende Voeding Led Driver 12V 24V Regenbestendig 200W 400W 600W 1000W Led Voeding
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
Stroomvoorziening Led Driver 12V 24V waterdicht 200W 250W 300W 350W 400W Led Power
| Bergingstemperatuur: | -20°C tot +60°C |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 12V 24V gelijkstroom |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
12V/24V Lichtgewicht LED Driver 100W 200W 300W 400W 600W Schakelende Voeding
| huisvestingsmaterialen: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -40°C tot +60°C |
| Standaard: | CE/Rohs |

