Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Maïskolf van 12V 24V IP20 leidde Lichte Witte Flexibel van de Bandstrook voor Decoratie 8mm 5 Meters/Broodje
| Inputvoltage (v): | DC12V/24V |
|---|---|
| Verlichtingskleur: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
| IP Classificatie: | IP20 |
De witte Flexibele Geleide Lichte IP20 DC24V 10mm Maïskolf van de Bandstrook voor Decoratie 5 Meters/Broodje
| Modelnummer: | Maïskolf-528 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 3000k/4000k/6500k |
24V 8mm Maïskolf Geleide Bandstrook Flexibele Lichte IP20 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-240 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 2700k 3000k 4000k 6500k |
De flexibele Maïskolf leidde Strook Lichte 24V 10mm 13.5W RGB 5Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-420 |
|---|---|
| Inputvoltage (V): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | RGB illusie |
IP20 de geleide Maïskolf van Band Witte Flexibele Lichte 24V 10mm 14W 5 Meters/Broodje voor Decoratie
| Modelnummer: | Maïskolf-608 |
|---|---|
| Inputvoltage (v): | DC24V |
| Verlichtingskleur: | 2700K+6500K |
De hoge Helderheid leidde het Flexibele Teken van het Strook Lichte Neon DC12V 10W/M RGB DC512
| naam: | LED-stripverlichting |
|---|---|
| Kleur: | singlecolor |
| Macht: | 10W/M |
Waterdichte LEIDENE van 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w 300w IP67 Voeding 12v 24v
| Modelnummer: | Xh-24w-B |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V |
| Inputvoltage: | 170-265V |
IP67 waterdichte Openlucht LEIDENE Voeding 12v 24v 24w 36w 45w 60w 100w 150w 200w 250w
| Modelnummer: | Xh-100w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 225*53*19mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
Openlucht Waterdichte LEIDENE Voeding 24 - van hoofd 300w 12-24v Bestuurder
| Modelnummer: | Xh-300w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 275*76*38mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |
12v / LEIDENE van van hoofd 24v IP68 Bestuurdersoutdoor waterproof Voeding
| Modelnummer: | Xh-400w-B |
|---|---|
| Afmeting: | 275*76*38mm |
| Outputvoltage: | 12V/24V |

