Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
Openlucht Waterdichte het Punt Lichte LEIDENE van de mirakelboon DC24V SMD3535 50mm
| Product Name: | (RGB) xh-H5006P24 - A1b |
|---|---|
| Grootte: | 50mm*17.7mm |
| Kleur: | RGB |
Hoog beschermingsniveau LED roostervenster LED P3.91 advertentiebeeldscherm met stabiele prestaties en hoge transparantie
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentieweergave |
| Productnaam: | LED-grilldisplay |
Waterdichte LED-driver 400W 12V 24V constante spanning IP67 Led-transformer
| Input voltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Output power: | 400W |
| Output current: | 16.6/33.3A |
RGB DC12V LED Pixel Licht 30mm SMD5050 IP67 PC Waterdicht 1W Buiten Gevel Punt Verlichting
| CRI: | Ra>85 |
|---|---|
| Item: | Advertentiebrief |
| Installatietype: | Oppervlakte gemonteerd |
Mirakelbean outdoor waterproof 9mm LEIDEN Pixel Lichte DC5V 0.15W IP67
| Productnaam: | Xh-HE0901M05 |
|---|---|
| Macht: | 0.15W |
| Het werkvolt: | DC5V |
constante het Voltage LEIDENE van 12v 24v 400w Ip67 Voeding
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| Outputmacht: | 400W |
| Outputstroom: | 16.6/33.3A |
24V permanente pixellamp DMX512M puntlichtbron voor RGB-kleurwisseling
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
IP68 anti-UV RGB vlamvertragend LED-maascherm voor buitengevelverlichting
| Grootte: | Aangepast volgens het project |
|---|---|
| Merknaam: | miracle bean |
| Kleur: | RGB volledig-kleur, |
IP67 waterdichte voedingsbronnen 12v 24v of Led Driver LED licht
| Ingangsspanning: | 90-130V/170-250A |
|---|---|
| UITGANGSvermogen: | 400W |
| Uitgangsstroom: | 16.6/33.3a |
De hoge Helderheid leidde Geleide Flexibele Strook 12V SMD 2835 van het Neon de Flexibele Neon Teken voor Openluchtembleem
| Inputvoltage (V): | DC12V |
|---|---|
| Lampmacht: | 10W/M |
| CRI (Ra>): | 80 |

