Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
48 LED Strip Light Smart Home Dual Color High Brightness Perfect Home Decoration Flexibel lichtstrook
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
|---|---|
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
| Inlaatspanning: | DC24V |
Hoogwaardige 24V/12V LED Strip Light 10 meter 144LED 2835 SMD All Copper Backplate 1Lamp 1Cut Remote Control
| Model: | SMD 5050 |
|---|---|
| Beschermingsgraad: | IP65 |
| Materiaal van de lampkarosserie: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
24V 48 lamp flexibel buitenversiering LED flexibel licht voor uw unieke ontwerp en bescherming van privé-informatie
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
Miracle Bean Power 24W LED Strip Light DC24V Grootte 1 Meter Kleur RGB IP Rank IP65/IP20 Qty/String 48pcs
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| LED's: | 48 led/m |
| Model: | Geleid Strooklicht |
Beste prijs 48 licht slimme huis dubbel kleur hoge helderheid perfecte huis decoratie LED flexibele lichtstrook
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |
Verschillende kleur en effect 24V 48 Lamp flexibel buitenversiering LED flexibel licht
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Lamp Body: | ABS, Copper |
| Led: | 48LED/M |
Wonderbonen warm verkoop 24V LED-lens flexibele decoratieve lichtstrook
| Voltage: | 24V |
|---|---|
| Led: | 48LED/M |
| Model: | LED Strip Light |
48 Led waterdicht LED-lensstrooklicht voor buitenborden en architecturale verlichting
| Model: | Geleid Strooklicht |
|---|---|
| Invoer: | 24V |
| Gebruik: | Binnen, buiten. |
Fabrieksprijs RGB Custom LED Lens Lichtstrook voor Kasten en Display Verlichting - Hoge Helderheid & Energiebesparing
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Lamplichaam: | ABS, koper |
| LED's: | 48 led/m |
24V 48LED RGB Flexible LED Lens Light Bar voor commerciële en residentiële binnenverlichting
| Waterdicht: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Lichtbron: | LED's |
| LED-type: | SMD 5050 |

