Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Buitengebied permanent roodgroenblauw pixellicht met een diameter van 100 mm
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
40W RGBW LED-raillampen met multifunctioneel ontwerp en basisvast aluminiumkanaalprofiel
| Verpakking Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
WiFi LED Track Light voor multi-mode in tentoonstellingszalen Woonkamers Slaapkamers KTV's en muziekzalen Lichte kleur RGBW
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lichte kleur: | RGBW |
Multi-Mode WiFi Control LED Track Light voor woonkamer en slaapkamer in IP65 ontwerp
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Installatie: | Op het oppervlak gemonteerd |
| Lichte kleur: | RGBW |
24V WiFi Intelligente Multi-mode Kleurrijke Gemakkelijk te installeren LED Track Lights Kerst Atmosfeer Lights
| Vermogen: | 40 W |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| Sleutelwoord: | Het Systeem van de spoorverlichting |
Oppervlaktevergrendeld spoorstelsel LED Magnetisch spoor Flood Light 40W RGBW 220V met speciaal ontwerp
| Verpakking Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
24V RGBW 40W Kleur Indoor Hall Plafond gemonteerd LED Track Light met 3000K-6000K kleurtemperatuur
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Toepassing: | Inrichting |
| Levensduur: | 30.000 Uren |
Indoor Hall Plafond gemonteerd LED-spoorlichten 24V 40W Dimmable RGBW Kleurrijk
| Spanning: | 24V |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| CRI: | 80 |
Led Railing Tube Light 40W RGBW 220V voor commercieel oppervlak gemonteerd spoor spoor ROHS gecertificeerd
| Verpakking Details: | 432*327*445MM |
|---|---|
| Levertijd: | Binnen 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
48 licht smart home dubbel kleur hoog helderheid perfect huis decoratie LED flexibele lichtstrook
| Lamp Body Material: | Copper |
|---|---|
| Waterproof: | ip20/ip65 |
| Input Voltage: | DC24V |

