Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
30mm DC12V Buiten RGB LED puntlicht IP67 Waterdicht Led Pixel Lampen
| Lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| Ingangspolt: | DC12V |
| Bescherming: | IP65 |
DC5V openlucht reclame Geleide Kanaalbrief met RGB Volledig Kleureneffect
| Punt: | adverterende tekenbrief |
|---|---|
| Maat: | volgens behoeften |
| IP-tarief: | Openluchtip67 |
12VDC 180W/Sqm die Geleid Mesh Screen DMX512 adverteert
| Toepassing: | verschillende geleide het schermplaatsen, Super Wandelgalerij, Stadium, Live Show |
|---|---|
| Gebruik: | openlucht |
| De kleur van de buisspaander: | VOLLEDIGE KLEUR |
IP67 1800 - 6500k-Landschaps LEIDEN Punt Lichte DC12V 30mm Smd3535 0.75W
| Productnaam: | H2503M12V1.0 |
|---|---|
| Voltage: | DC12V |
| Macht: | 0.75W |
LEIDENE van DMX512 30mm Punt Lichte Decoratie Smd3535 IP67 RGBW 1W DC12V
| Productnaam: | H3003P12V4.0 |
|---|---|
| Grootte: | 30*17mm |
| Macht: | 1W |
Geleide het Puntlichten DC12V 40mm 1800 van 0.75W Smd3535 - de Openluchtdecoratie IP67 van 6500k
| Productnaam: | H4003M12V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | 1800-6500k |
| Grootte: | 40*17.7 MM |
Geleide het Puntlichten 1.5W DC24V 40mm van IP67 Smd3535 Rgb Openluchtdecoratie van DMX512
| Productnaam: | H4006P24V2.5 |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Macht: | 1.5W |
Openluchtdmx512-LEIDEN Punt Lichte IP67 Waterdichte Smd3535 1.5W RGB DC24V
| Productnaam: | H4006P15V5.5 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | DC12V |
Buitenshuis Indoor Soft Flexible LED Mesh Screen Full Color RGB LED Pixel Mesh
| Grootte: | Aangepast volgens het project |
|---|---|
| Merknaam: | miracle bean |
| Kleur: | RGB volledig-kleur, |
Vooraf programmeerbare Rgb LED-veranderlamp eindeloze verlichtingsmogelijkheden
| Materiaal: | Plastic |
|---|---|
| Toepassing: | vermaak |
| Levensduur: | 50.000 Uren |

