Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2036 producten.
Fabrieksverlichting 30mm Rgbw Speeltuin Amusement Waterdicht Buiten PIXEL Adresseerbare Led Puntlicht
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 30mm |
DC12 LED-module licht Hoge helderheid SMD3030 LED-pixellichten voor buitenbeeldschermen
| Grootte: | W18*L78mm |
|---|---|
| Lichtstroom: | 100 LM |
| Toepassing: | reclameversiering |
Het waterdichte LEIDENE van 0.3W 12V 12mm Licht van Pixe met 2 Jaar Garantie
| Opslagtemperaturen: | -40℃-80℃ |
|---|---|
| Materiaal: | PC-shell |
| Kleur: | RGB |
Permanente Vakantie Lichte WS2811 2904 Ic Pretpark 30mm van Kerstmislichten Licht van het Pixel Rgb RGBW Geleide Punt
| Geleide lichtbron: | SMD3535 |
|---|---|
| Dekking: | transparante shell/melkachtige shell |
| Toepassing: | Familiehuis, LANDSCHAP, de Bouwvoorgevel |
Pixel 20mm 30mm LEIDENE Punt Lichte SMD5050 Mist Shell RGB RGBW om LEIDENE Module
| Geleide lichtbron: | SMD5050 |
|---|---|
| Dekking: | mistshell |
| Toepassing: | Familiehuis, de Bouwvoorgevel, vakantie |
IP67 openluchtrgbw-LEIDEN Punt Lichte Waterdichte DMX512 DC24V 2W 30mm SMD3535
| Productnaam: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Macht: | 2W |
25mm Openlucht LEIDEN Punt Lichte RGB DMX512 Waterdichte SMD3535 IP67 DC5V 0.3W
| Productnaam: | XH-H2501P05 V1.0 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Openlucht Waterdichte RGB LEIDEN Punt Lichte IP67 0.75W DC12V DMX512 SMD3535
| Productnaam: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| LEIDENE lichtbron: | SMD3535 |
| Afmeting: | 25mm |
RGB Flexible LED Mesh IP67 LED Mesh Video Wall voor reclame-display
| Naam van het product: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Kleur: | RGB |
IP67 LED Mesh Video Wall Transparent Flexibel LED Mesh Screen Voor Gebouw Gevel
| Naam van het product: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Kleur: | RGB |

