Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Outdoor kerstversiering Hoog helderheids LED-puntlicht met 3PIN JST-connector
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Stroomvermogen: | 1W |
Buiten LED-puntlicht voor kerstversiering Hoge helderheid 0.3W 3PIN JST-connector
| Kracht: | 0.3W |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Stroomvermogen: | 1W |
50mm Transparent Permanent LED High Brightness RGB Veranderbaar IP67 Waterdicht Buitenversiering
| Productnaam: | geleid puntlicht |
|---|---|
| Modelnummer: | XH-K5006P24 ((RGB) |
| Item: | 50 mm LED-pixellicht |
Waterdicht IP67 DC24V PC LED-puntlicht Buiten LED-pixellicht voor landschapsdecoratie
| Lichaamsmateriaal: | PC |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| kleur: | RGB |
Openlucht LEIDEN Waterdicht Punt Lichte IP67 DC12V 0.75W RGB SMD3535
| Productnaam: | XH3003P12V3.1 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 0,75 W |
De Kleuren LEIDEN van IP67 DC12V 1W RGBW Waterdicht Punt Lichte SMD3535
| Productnaam: | XH3004P12V1.2 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 1W |
LEIDEN van mirakelbean waterproof Punt Lichte IP67 DC24V 2W 6RGB + 4W SMD3535
| Productnaam: | XH5010P24V1.0 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Macht: | 2W |
Openluchtrgbw-LEIDEN Waterdicht Punt Lichte DC12V 1W SMD3535 IP67
| Productnaam: | G36003P12V6.0 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 1W |
SMD3535*21 het LEIDENE Punt Lichte IP67 DC24V 5W kiest Waterdichte Kleur uit
| Productnaam: | G10021M24V2.0 |
|---|---|
| Sollicitatie: | reclame |
| Stroom: | 5W |
Slimme RGB Waterdichte LEIDEN van DMX512 IP67 Punt Lichte DC24V 0.75W 30mm SMD3535
| Productnaam: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Toepassing: | reclame |
| Macht: | 0.75W |

