Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Het LEIDENE van IP67 DMX512 DC24V 1W Punt Lichte RGBW SMD3535 30mm maakt voor Reclame waterdicht
| Productnaam: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Toepassing: | reclame |
| Macht: | 1W |
OEM Openlucht Waterdichte RGB LEIDEN Punt Lichte SMD3535 IP67 30mm DMX512 DC24V 1.5W
| Productnaam: | Xh-K3003P24 |
|---|---|
| Toepassing: | reclame |
| Macht: | 1.5W |
Enige Kleuren LEIDEN Punt Lichte SMD3535 25mm IP67 Waterdichte DC12V 0.3W
| Productnaam: | H2501M12 V1.0 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Waterdichte LEIDEN van RGBW Puntlicht 25mm SMD3535 DMX512 IP67 DC12V 0.75W
| Productnaam: | XH-H2501P12 V1.0 |
|---|---|
| Kleur: | RGBW |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
RGB SMD3535-LEIDEN Punt Lichte DMX512 IP67 25mm Openlucht Waterdicht van DC5V 0.3W
| Productnaam: | H2501P05 V5.0 |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Lichtbron: | SMD3535 |
LEIDEN van RGBW SMD3535 Punt Lichte DMX512 IP67 DC5V 25mm Openlucht Waterdicht van 0.4W
| Productnaam: | H2501P05 V6.5 |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Lichtbron: | SMD3535 |
Openlucht RGB LEIDEN Punt Licht Mirakel Bean Waterproof IP67 0.75W DC9V DMX512
| Productnaam: | XH-H2502P09 V6.0 |
|---|---|
| Toepassing: | Reclame |
| omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
IP67 0.3W maakt LEIDEN Punt Lichte DC12V Smd3535 6500K 25mm Openluchtwaterdicht
| Productnaam: | H2501M12V1.0 |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
| Voltage: | DC12V |
DC12V openlucht RGB LEIDEN Puntlicht 25mm Smd3535 IP67 DMX512 Waterdichte 0.75W
| Productnaam: | H2503P12V7.0 |
|---|---|
| IP rang: | IP 67 |
| Voltage: | Gelijkstroom 12V |
Openlucht Waterdichte LEIDENE van IP67 1.5W RGB DMX 512 Smd3535 DC24V 50mm Puntlichten
| Productnaam: | H5006P24V1.0 |
|---|---|
| Macht: | 1.5W |
| Voltage: | DC24V |

