Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
12V SMD5050 punt licht kerst decoratief buiten Eave lichten RGB LED buiten string pixel licht
| Certificering: | CE |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 Uren |
| Materiaal: | PC Schelp + lijm |
Aluminiumprofiel IP67 Buiten LED-puntspoorverlichting voor kerstversiering
| Qty/koord: | 48 stuks / 50 stuks |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.75W |
| Werktemperatuur: | -20°C-60°C |
Outdoor kerstversiering LED-puntlichten IP67 Geklasseerd en hoge helderheid
| Materiaal: | Aluminium |
|---|---|
| Bergingstemperatuur: | -20°C-60°C |
| IP-classificatie: | IP67 |
Permanente outdoor vakantie LED RGB kerstverlichting met spoor LED-puntverlichting
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
China Manufacturer DMX512 Gevelhuis Decoratie Landschap Lamp Waterdicht RGBW LED Pixel Point Source Light
| Applicatie: | huis |
|---|---|
| Diameter: | 30 mm |
| Sleutelwoord: | LED-pixellichtbron |
50mm Diameter Led Pixel Lichtbron Permanente Digitale Lamp Buitenmodule voor Nachtpuntverlichting
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 50 mm |
30mm SMD 5050 12V rgb geleid pixel met volledige kleur-11 jaar die ervaring vervaardigen
| Verpakking Details: | in doos |
|---|---|
| Levertijd: | 5-7 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T vooraf, Western Union, Paypal, LC, MoneyGram |
Openluchtip67 0.15W gelijkstroom 12V 9MM Rgb Pixel Lichte Koorden
| Geschatte macht: | 0.15W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC12V |
| Kleur: | Rood |
DMX512 de openlucht LEIDENE Lineaire Lichte Verspreider van DC24V PMMA voor de Bouw van Voorgevel
| Grootte: | L1000*W28*H26mm |
|---|---|
| Macht: | 12W |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |

