Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Buiten permanent roodgroenblauw pixellicht met een diameter van 40 mm
| IP-klasse: | IP67 |
|---|---|
| Omgevingstemperatuur: | -20°C-60°C |
| Lumen: | 63 mm |
Waterdicht LED-maascherm voor indoor advertentieschermen Werkspanning DC12V
| Spanning: | 12V gelijkstroom |
|---|---|
| Ip Grade: | IP67 |
| Controlesysteem: | Nova Star |
IP67 Adreseerbaar 24V 30mm DMX RGB RGBW LED Dot Pixel Point Module Muurlicht 0,6W Optioneel Transparent Mask
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.6W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Waterdicht 30 mm Led Point Light Voor buiten decoratie Optioneel Accessoires Mesh Mask
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
Buiten waterdicht LED-puntlicht met RGB-kleur en optioneel transparant masker 30 mm
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 1.5W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
DC24V IP67 Waterdicht RGB LED Pixel Lampen Voor Huis Permanente Kerstvakantie Verlichting
| Productnaam: | XH-K5012P24-A1b |
|---|---|
| Het werkvolt: | DC24V |
| Kracht: | 3W |
1.8W RGB aluminiumprofiel LED puntlicht voor permanente buitenbaanverlichting
| Toepassing: | Decoratie |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Bescherming: | IP67 |
12mm van de Vierkante LEIDENE RGB Module IC WS2811 Pixel de Lichte Volledige Kleur voor Reclame
| Macht: | 0,3W |
|---|---|
| Voltage: | 5V 12V |
| Kleurentemperatuur: | enige kleur/RGB |
RGB Volledig Kleuren xh-HD1201P05 5V 0.3W LEIDEN Pixellicht
| Geschatte macht: | 0.3W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
120 Modules van het Stralingshoekip67 0.3w RGB Geleide Pixel
| Geschatte macht: | 0.13W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |

