Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
LEIDENE van de cruisesdecoratie 0.1w 9mm RGBW Pixelmodule
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC12V |
| Kleur: | Wit |
Anti UV LEIDEN van PC Epistar 5v 12mm 0.1W Pixellicht
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC05V |
| Kleur: | groen |
Gele Kleuren12v IP67 0.13W 12MM LEIDENE Pixelmodule
| Geschatte macht: | 0.13W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC12V |
| Kleur: | Geel |
Digitale Rgb Geleide Pixellichten SMD5050 SMD3535 40mm 50mm Openlucht Geleid Puntlicht voor de Bouw
| IP Rang: | IP68 |
|---|---|
| OMGEVINGSTEMPERATUUR: | -40℃-60℃ |
| Matrial: | PC Shell+Glue |
permanent LEIDENE van de verlichtingsdmx enige kleur Pixel Licht Waterdicht IP67 1.5W DC24V DMX512 RGB LEIDEN Puntlicht
| Toepassing: | LANDSCHAP, LANDSCHAP |
|---|---|
| Toepassing: | voor 20 30 40 50mm leidde puntlicht |
| Garantie: | 2 jaar |
RGB 30mm LEIDEN van 1.5W Smd3535 DC24V Punt Licht Mirakel Bean Outdoor Waterproof IP67
| Productnaam: | K3006P24VA1b |
|---|---|
| IP rang: | IP67 |
| Kleur: | RGB |
Mirakel Bean Outdoor Waterproof Light IP67 1W Smd3535 DC12V RGB 40mm
| Productnaam: | K4006P12 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kleur: | RGB |
Buitenshuis Flexible Transparent LED Pixel Mesh Screen Full Color p50/p62.5/p83p100 Light Net Video Curtain Display
| naam: | LED-gaasscherm |
|---|---|
| Macht: | 80/100W |
| Spanning: | DC12V |
12v 3 led modulo 1.5w outdoor sign module smd 2835 light box injection led modules
| Grootte: | 5 mm |
|---|---|
| Gewicht: | 8G |
| LED-grootte: | 1 |
3W Epistar Chip 100mm RGB LED Pixel Light IP67 Waterdicht Buiten Aluminium Alloy PC Veranderbare Emitting Lighting
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Diameter: | 100 mm |
| IP-klasse: | IP67 |

