Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Waterdicht decoratief SMD3535 30mm LED puntlicht IP67 12V voor buitenverlichting
| Naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Functie: | Decoratief |
Buiten decoratieve sfeer Eave licht met PC lijm materiaal waterdicht IP67 Wifi Bluetooth Control RGB feestelijke strooklamp
| Optioneel accessoire: | Transparant masker, gaasmasker |
|---|---|
| Kracht: | 0.8W |
| Omgevingstemperatuur: | -40℃-60℃ |
IP67 maak 12mm DC5V Volledige Kleuren RGB LEIDEN Pixel voor Reclameverlichting waterdicht
| Uitgangsspanning: | DC5V |
|---|---|
| Nominaal vermogen: | 0.3W |
| kleur: | RGB-volledige kleur |
Cruisesdecoratie 0.1w 9mm Rgb Pixel Lichte Koorden
| Geschatte macht: | 0.1W |
|---|---|
| Outputvoltage: | DC5V |
| IC-Model: | IC16716 |
10cm leidde Punt Lichte IP67 DMX RGB 5050 die Licht van het Landschaps het Licht Geleide Pixel verfraaien bouwen
| Macht: | 5w |
|---|---|
| Geleid Type: | 3in1 SMD3535*21 |
| LEIDENE lichtbron: | Epistar |
LEIDEN Punt Lichte DC24V 1.5W 40mm RGB Openlucht Waterdichte Decoratieve Geleide Pixel Lichte IP67 van SMD3535
| Productnaam: | XH4006P24V2.5 |
|---|---|
| Toepassing: | reclame |
| Macht: | 1.5W |
IP65 openlucht Waterdichte LEIDENE Injectiemodule 70*13MM DC12V 1.2W kiest Kleur SMD2835 uit
| Machtsdissipatie: | 1.2W |
|---|---|
| Model: | Xh-MZ7013 |
| IP Rang: | IP65 |
wonder bean SMD5050 DC05V RGB 20mm 0.3W led Ankerlamp en lichtgevende karakterverlichting landschapslicht
| Naam: | geleid pixellicht |
|---|---|
| Grootte: | 30 mm |
| materiaal: | PC unti-Uv |
Flexibel geleid videogordijn geleid mesh scherm met DMX512 besturingsmodus
| Lichtbron: | LED's |
|---|---|
| Grootte: | Aanpasbaar |
| Zienhoek: | 120° |
Decoratief SMD 30mm waterdicht IP67 12V LED puntlicht
| Naam: | LEIDEN Puntlicht |
|---|---|
| Waterdicht: | IP67 |
| Functie: | Decoratief |

