Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
Permanente RGB-pixellichtbron voor tuin- en landschapsverlichting
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |
Waterdicht IP67 RGB Led Pixel Screen Mesh Media Screen Led Video Wall Voor gebouw gevelverlichting
| Productnaam: | Buitenscherm met LED-maas |
|---|---|
| Gebruik: | Buiten advertentie scherm |
| Garantie: | 2 jaar |
RGB Flexible LED Stage Curtain Screen IP67 LED Mesh Video Wall voor reclame-display
| Productnaam: | Xh-H2503P50 |
|---|---|
| Spanning: | DC12V |
| Kleur: | rgb |
Waterdichte IP67 DMX512 Volle Kleur Pixel Puntbron Buiten Decoratie Led Puntlichtbron Stralingshoek 120 Graad
| Toepassing: | huis |
|---|---|
| Productnaam: | LED-puntlichtbron |
| Diameter: | 30 mm |
Hoogwaardig Flexibel Led Pixel Mesh Screen Buitenbouw Media Gevelpunt Licht Led Net Screen Gordijn
| Product name: | Advertising Display Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor Adverting Display |
| Installation: | Hanging Installation |
40mm Fabriek Directe Verkoop Buiten Permanente Vakantie Decoratie Licht LED Punt Pixel Licht
| Application: | House |
|---|---|
| Product Name: | Led Point Light Source |
| Diameter: | 40mm |
LED-puntlicht voor thuis RGB Led-puntlicht volkleurig 30mm DC12V IP67 waterdicht Led-pixellampen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 tot 60 graden. |
|---|---|
| Volt: | DC12V |
| Lampkraal: | 3535 |
Waterdichte IP67 12v 9mm Rgb Geleide het Koordlichten van 0.2W
| IC-Model: | IC16716 |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Kleur: | RGB volledige kleur |
Slimme Pixelip67 Waterdichte Lichten RGB 25mm SMD3535 DMX512
| Productnaam: | XH-H2502P12-C1a |
|---|---|
| Grootte: | 25*15.1mm |
| Kleur: | RGB |
Hoogwaardige module DC12V 0,75W Eénkleurige LED-luchten Veranderbare kleurencontroller Strip Led Pixel Light Buitenlucht
| Kijkhoek: | 120 ° |
|---|---|
| Lichtgevende intensiteit: | Hoge helderheid |
| Itemsnaam: | LED-module |

