Alle producten
-
geleide lichte module
-
Geleid Strooklicht
-
Waterdichte LEIDENE Voeding
-
LED-lamp voor amusement
-
LED Eave Lampen
-
geleid puntlicht
-
LED-puntlichtbron
-
Vierkante LEIDEN Pixel
-
Flexibel LED-maascherm
-
HOOFDmesh curtain
-
LED-transparante filmscherm
-
LED-scherm van het rooster
-
geleide lineaire verlichtingsstroken
-
LED Light Pixel
-
geleide schijnwerper
-
geleid downlights
-
LED-spoorlicht
-
Daniëluw voeding is werkelijk goed, zou ik een samenwerking op lange termijn met uw bedrijf willen bouwen. -
TonyIk houd van uw pixellichten, en dank voor u die goede ingenieur hebben om animatie te maken. Houd -
ShallyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren -
ShatyVóór kocht een paar gelijkaardige vierkante hoofdlaarzen, is uitgeputte winterappearance zeer hoog, omdat het te goed om is aan te passen, nu, laarzen zal kopen zulk een stijl, dit wi… faseren
zoekwoorden [ pixel led light ] Gelijke 2039 producten.
SMPS Waterdicht Constant Voltage Led Driver 12v 24v 36v 48v Gelijkstroom 400w IP67
| Inputvoltage: | 90-130V/170-250v |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V/24V/36V/48V |
| Macht: | 400W |
Volledige Kleuren RGB 3535 SMD LEIDENE Injectiemodule 78*18MM Waterdichte IP67 DC12V 0.75W
| Model: | Xh-MZ7803S12 |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.75W |
| IP Rang: | IP67 |
SMD5630 van de LEIDENE de Enige Kleur IP65 DC12V 90 Injectiemodule - Openlucht Waterdicht van 100LM 0.72W
| Model: | 7612-5630-0.72W |
|---|---|
| Machtsdissipatie: | 0.72W |
| IP Rang: | IP65 |
IP67 1W buiten Smd3535 waterdichte DC24V 50 mm 1800-6500K LED-puntverlichting
| Productnaam: | H5006M24V1.0 |
|---|---|
| Grootte: | 50*18.5 MM |
| Macht: | 1W |
40mm RGB Openlucht Waterdichte LEIDEN Puntlicht met IP67 DC24V
| Productnaam: | (RGB) xh-K4006P24 - A1b |
|---|---|
| Grootte: | 40*17.7 MM |
| Kleur: | RGB |
SMD2025 LED landschapsverlichting DC12V 2000-6500k 0.2W blootgestelde lamp
| Toepassing: | Openluchtverlichting |
|---|---|
| Stralingshoek: | 160° |
| CRI: | >80 |
80mm 30mm 12V 5603 DMX512 Warm wit Melkwit RGB Waterdicht buiten 12 pixel aanspreekbaar led puntlicht
| Productnaam: | LED-vermaaklamp |
|---|---|
| Kracht: | 3W |
| CRI: | Ra>80 |
Buiten waterdicht amusement LED lamp 6/8/10 koppen Zonne vuurvlieg Tuinpad lichten
| Toepassing: | Huisversiering |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Inlaatspanning: | DC 12V |
Scherm Buiten Led Pixel Net Mesh Creatief Op maat gemaakt IP67 Scherm Advertentie Led Display Scherm Video Muur
| Toepassing: | buitenlandschap |
|---|---|
| Diameter: | 20 mm |
| Spanning: | 12V |
IP67 Buiten waterdicht Permanent RGBW 5000K Pixel Licht Met DMX512 Control Mode
| Naam van het product: | LED-puntlichtbron |
|---|---|
| Kleur: | RGB Multi Color Veranderen |
| Diameter: | 100 mm |

